Legia Warszawa
17.01 DSC Arminia Bielefeld
20.01 Grasshopper-Club Zurych
25.01 Ulsan Hyundai
29.01 Zenit St. Petersburg
03.02 Odense Boldklub
03.02 FC Nordsjælland

Polonia Warszawa
28.01 Motor Lublin
01.02 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
01.02 Stomil Olsztyn
08.02 Legionovia Legionowo
11.02 Pogoń Siedlce
26.02 Ursus Warszawa

Ursus Warszawa
04.01 10:00 Sparta Jazgarzew
21.01 12:00 Pilica Białobrzegi
28.01 10:00 Legionovia Legionowo
04.02 12:00 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
08.02 17:30 Victoria Sulejówek
11.02 12:00 Podlasie Biała Podlaska
11.02 14:00 KS Raszyn
26.02 11:00 Polonia Warszawa

Legia II Warszawa
28.01 18:00 Pogoń Siedlce (Ł3 lub Siedlce)
04.02 11:0 Legionovia Legionowo (Ł3 – balon)
08.02 Jagiellonia II Białystok
11.02 Rekord Bielsko-Biała
15.02 ROW Rybnik
18.02 GKS Jastrzębie
25.02 Olimpia Elbląg (Elbląg)

Legia Warszawa (CLJ)
28.01 Sokół Serock
04.02 Hetman Zamość (Warszawa)
11.02 Znicz II Pruszków
15.02 Górnik Zabrze CLJ
18.02 GKS II Tychy
24.02 KS Piaseczno
04.03 rywal do potwierdzenia

Grom Warszawa
28.01 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
01.02 Sokół Serock
04.02 Olimpia Warszawa
11.02 SEMP Ursynów
15.02 Dolcan Ząbki
18.02 KS Łomianki
22.02 Świt Warszawa
25.02 Vulcan Wólka Mlądzka
01.03 Hutnik Warszawa

Hutnik Warszawa
15.01 Makowianka Maków Mazowiecki
22.01 KS Konstancin
28.01 Unia Skierniewice i Dąb Wieliszew
04.02 Sparta Jazgarzew
08.02 Agape Białołęka
11.02 Mszczonowianka Mszczonów
18.02 Błonianka Błonie
22.02 Mazur Karczew
01.03 Grom Warszawa

Unia Warszawa
14.01 MKS Piaseczno
14.01 Korona Ostrołęka
21.01 Agape Białołęka

Drukarz Warszawa
21.01 Okęcie Warszawa
28.01 Iskra Krasne
04.02 Bug Wyszków
11.02 Jedność Żabieniec
15.02 KS Konstancin
25.02 Fenix Siennica
11.03 Perła Złotokłos

Olimpia Warszawa
15.01 Escola Varsovia
04.02 Grom Warszawa
19.02 FC Lesznowola
27.02 KS Raszyn
04.03 Naprzód Brwinów
11.03 Przyszłość Włochy

Błyskawica Warszawa
28.01/29.01 AON Rembertów
04.02/05.02 Iskra Krasne
11.02/12.02 Okęcie Warszawa
25.02/26.02 Wisła Jabłonna
04.03 Znicz Pruszków (CLJ)

Agape Białołęka
21.01 Unia Warszawa
25.01 UKS Bródno (juniorzy)
28.01 KS Konstancin
05.02 Błękitni Korytów
08.02 Hutnik Warszawa
11.02 Victoria Sulejówek
16.02 Świt Warszawa
04.03 Mazowsze Jednorożec
11.03 Naprzód Brwinów

Legion Warszawa
18.02 Sokół Serock
18.02/19.02 Mazur Radzymin
25.02 Wicher Kobyłka
04.03 Legionovia II Legionowo
11.03 Józefovia Józefów

SEMP Ursynów
11.02 Grom Warszawa
18.02 Sparta Jazgarzew
25.02 rywal do potwierdzenia
04.03 Laura Chylice
11.03 Ursus II Warszawa

Okęcie Warszawa
21.01 Drukarz Warszawa
28.01 Bzura Chodaków
04.02 Znicz II Pruszków
11.02 Błyskawica Warszawa
18.02 Unia Warszawa
25.02 rywal do potwierdzenia
04.03 Vulcan Wólka Mlądzka
11.03 Agrykola Warszawa (juniorzy)

Przyszłość Włochy
28.01 Błonianka Błonie
04.02 Ursus II Warszawa
11.02 Naprzód Stare Babice
18.02 Józefovia Józefów
25.02 Laura Chylice
04.03 MKS II Piaseczno
11.03 Olimpia Warszawa

Świt Warszawa
11.02 Wkra Pomiechówek
16.02 Agape Białołęka
22.02 Grom Warszawa

Escola Varsovia
15.01 Olimpia Warszawa
28.01 Victoria II Sulejówek
11.02 MKS Ciechanów
26.02 Legionovia II Legionowo

MKS Hutnik Warszawa
04.02/05.02 Rozwój Warszawa

AON Rembertów
28.01/29.01 Błyskawica Warszawa
01.03 Bóbr Tłuszcz
05.03 Advit Wiązowna
11.03 Tęcza Stanisławów

Kamionek Warszawa

Korona Warszawa
28.01/29.01 rywal do potwierdzenia
04.02/05.02 rywal do potwierdzenia
11.02 Sokół Serock
18.02 Drukarz Warszawa
26.02 KS Blizne
04.03/05.03 rywal do potwierdzenia
11.03/12.03 Victoria Zerzeń
14.03 Mazowsze Warszawa

PKS Radość
21.01 Józefovia Józefów
04.02 Sokół Serock
11.02 Znicz Pruszków (juniorzy)
18.02 MKS II Piaseczno
25.02 Płomień Dębe Wielkie

Victoria Zerzeń
11.02/12.02 LKS II Chlebnia
04.03 Mazur II Karczew
11.03/12.03 Korona Warszawa

Ursus II Warszawa
04.02 Przyszłość Włochy
25.02 Wkra Pomiechówek
04.03 Błonianka II Błonie
11.03 SEMP Ursynów

UKS Siekierki

Grom II Warszawa
04.02 Gwardia Warszawa
11.02 Varsovia Warszawa (juniorzy)
18.02 Gwardia Warszawa
25.02 Amigos Warszawa

Coco Jambo Warszawa
04.03/05.03 Huragan Bodzanów

Bednarska Warszawa

Farmacja Tarchomin

Inter Warszawa
18.03/19.03 Mazur II Radzymin

Amigos Warszawa
25.02 Grom II Warszawa
25.03/26.03 Mazur II Radzymin

GKP Targówek
25.02/26.02 Mazur II Radzymin

Legion II Warszawa

AKS Zły Warszawa
26.02 Dąb II Wieliszew

Jedność Warszawa
25.03 Jeziorka Prażmów

PKS II Radość

Mazowsze Warszawa
14.03 Korona Warszawa

Gwardia Warszawa
22.01 KS Blizne
04.02 Grom II Warszawa
18.02 Grom II Warszawa
11.03 Bóbr Tłuszcz

Rozwój Warszawa
14.01 Pogoń II Siedlce
22.01 LKS II Chlebnia
28.01 Wicher Kobyłka
04.02/05.02MKS Hutnik Warszawa
11.02/12.02 Start Otwock
18.02 UKS Ołtarzew
25.02 Naprzód Stare Babice
04.03 Mazowsze Grójec
11.03/12.03 Mazur II Karczew
18.03/19.03 Błękitni Korytów
25.03/26.03 FC Płochocin

Marymont 1911 Warszawa
11.03/12.03 Ryś Laski

Sparingi rozegrane:
Legia Warszawa – Arminia Bielefeld 1:2
Legia Warszawa – Grasshoppers 0:0
Ursus Warszawa – Sparta Jazgarzew 0:1
Ursus Warszawa – Pilica Białobrzegi 3:2
Hutnik Warszawa – Makowianka Maków Mazowiecki 5:2
Hutnik Warszawa – KS Konstancin 2:2
Unia Warszawa – MKS Piaseczno 1:0
Unia Warszawa – Korona Ostrołęka 0:1
Unia Warszawa – Agape Białołęka 5:2
Drukarz Warszawa – Okęcie Warszawa 1:0
Olimpia Warszawa – Escola Varsovia 2:2
PKS Radość – Józefovia Józefów 1:5
Gwardia Warszawa – KS Blizne 12:0
Rozwój Warszawa – Pogoń II Siedlce 1:1
Rozwój Warszawa – LKS II Chlebnia 5:0

Komentarze

komentarze